Mūsu stāsts

Bērniņa ienākšana mūsu ikdienā ir aizraujošs un īpašs laiks, taču to var aizēnot sāpes un nogurums. Daudzas sievietes kautrējas runāt par pēcdzemdību diskomfortu un par nepatīkamajām sajūtām zīdīšanas laikā vai vienkārši nezina, kur vērsties pēc palīdzības. Tā vietā viņas cieš klusumā. Mēs redzējām, kā jaunās māmiņas cīnās ar sāpēm un pat pārtrauc zīdīšanu ātrāk, nekā viņas bija plānojušas vai vēlējušās. Tāpēc izstrādājām Multi-Mam.

Par Multi-Mam

Multi-Mam ir dabīgu produktu sērija, kas mazina problēmas, kas ir saistītas ar pēcdzemdību periodu un zīdīšanas laiku. Mēs izstrādājām Multi-Mam, lai palīdzētu jaunajām māmiņām justies ērti un rūpēties par sevi. Jo, kad māmiņas atrodas harmonijā ar sevi un apkārtējo pasauli, viņas var pilnībā izbaudīt šo īpašo laiku un dot saviem mazuļiem vislabāko dzīves sākumā.

Multi-Mam sastāvdaļas

Mēs zinām, ka jūs nevēlaties neko citu, kā tikai labāko savam mazulim, un jūs varat uzticēties Multi-Mam produktiem, pateicoties visaugstākajai produktu kvalitātei. Mūsu sastāvdaļas galvenokārt ir iegūtas no dabīgiem avotiem un ir nekaitīgas gan māmiņai, gan mazulim.

Multi-Mam Compresses un Multi-Mam Babydent pamatā ir unikāls patentēts 2QR komplekss (izrunā “to cure”), kas ir dabisks augu izcelsmes produkts no alvejas auga (lat.Aloe Barbandenis). Šī īpašā sastāvdaļa lieliski mitrina un veicina dabisko dziedināšanas procesu.

Balzama Multi-Mam pamatā ir augu izcelsmes eļļu izlase. Nav lipīguma sajūta un viegli uzsūcas. Aizsargā krūtsgalu zonu, aizstājot un papildinot dabiskos ādas taukus.

Uzziniet vairāk par mūsu produktiem un to, kā tie var palīdzēt jums izbaudīt šo īpašo jūsu dzīves posmu.